Роджърс: Спокоен съм за работата си
Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс заяви, че не изпитва особено опасения за работата си. Мърсисайдци не показват играта и резултатите, които се очакват от тях и още от първите дни на новия сезон се заговори за смяна на мениджъра. Последният провал на "червените" дойде в мача със Сион в Лига Европа, а равенството съвпадна с появата на слуха, че Юрген Клоп пристига на Острова, за да преговаря с неизвестен английски клуб.
Роджърс признава, че не изпитва особени опасения за своята работа.
"Един мениджър винаги е готов за това, че може да бъде уволнен. Причините са много, в това число и неуспешна работа като специалист. Винаги напълно се раздавам в своята работа, напълно се отдавам на професията си. И никога не очаквам гаранции за своето място. Не се безпокоя за това. Не се събуждам облян от хладна пот с мисли, че мога да бъда уволнен. Много повече ме безпокои това, как да подобря играта на Ливърпул, как да отстраня определени недостатъци. Стартът е ужасен, но пред нас има много мачове и може да наваксаме пропуснатото", заяви Роджърс.
- Дарвин Нунес мечтае за завръщане в Ливърпул
- Ловрен: Салах щеше да остане в Ливърпул, ако знаеше, че Слот ще бъде уволнен
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Сунес омаловажи рекорда на Пикфорд за Англия
- Карагър: Ливърпул търси новия Клоп в лицето на Ираола
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Ираола иска Алекс Скот в Ливърпул
- Киеза: Алисон остава в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Гавазов, няма ли някъде инфо за такива слухове?