Тотнъм писа двойка на росонерите

Тотнъм се наложи над Милан с 2:0 в малкия финал на "Алианц Арена" и така спечелиха третото място на приятелския турнир "Audi Cup". Англичаните откриха рани резултата, след като Насер Шадли бе точен още в осмата минута след страхотен удар от границата на наказателното поле.

Интригата приключи в 71-ата минута, когато Том Каръл удвои аванса на своя тим, след асистенция на Киърън Трипиър. Останаха обаче съмнения за редовността на този гол. Калабрия имаше претенции, че е фаулиран от Райън Мейсън, но реферът посочи центъра. В крайна сметка Тотнъм като цяло имаше повече положения от "росонерите" и заслужено се поздрави с успех.

По-късно тази вечер ще се състои финалът на турнира, който ще противопостави тимовете на Реал Мадрид и Байерн Мюнхен.