Витоша Бистрица - Локо Пловдив ще се играе на Лаута
Отборът на Витоша Бистрица ще бъде домакин в реванша за Купата на България срещу Локомотив Пловдив на стадиона на "железничарите" в парк "Лаута", разбра FUTBOL TV от свои източници. Както е известно, мачът трябваше да се играе на стадион "Локомотив" в София, но двата клуба се разбраха срещата да бъде изместена за Пловдив в събота от 13.15 часа.
Не е изключено участие в двубоя да вземе и бившият министър-председател на България Бойко Борисов, който в същия ден ще ръководи митинга на своята партия в Пловдив.
Първият осминафинал между двата тима приключи с убедителното 5:0 в полза на Локомотив Пловдив.
- Локомотив Пловдив обновява терените на „Лаута“ преди ключовата фаза от сезона
- Локо Пловдив пречупи Септември (видео)
- Френски инвеститори проявяват интерес към Локомотив Пловдив
- Съдийската комисия: Имаше дузпа за Левски срещу Локо Пловдив
- ВАР съдията от "Герена" бил в отбора на Левски София-Запад
- Драма на „Герена“: Левски измъкна победата срещу Локо (Пд) в 88-ата минута
- Левски няма право на грешка срещу Локо Пловдив
- Локо Пловдив не е брал такъв срам от 17 години
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]