Черно море и Славия с реми, Нафтата с първи успех (видео)
Черно море и Славия завършиха наравно - 0:0 в среща от 2-ри кръг от А група. В 18-ата минута домакините получиха правото да изпълнят дузпа, отсъдена за игра с ръка на Да Силва след изпълнение на фаул от Райков. От бялата точка Георги Илиев не успя да отбележи и така равенството се запази. В края на мача двата тима си размениха по едно голово положение, но в крайна сметка до попадение така и не се стигна.
В друга среща от кръга Нефтохимик победи с 1:0 Любимец. Единственото попадение отбеляза Георги Хашев в 74-ата минута. И двата тима пропуснаха доста положения за гол, но в крайна сметка трите точки отиват за тима от Бургас.
Снимка: Официален сайт на Черно море
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ради Кирилов вероятно ще е готов за следващия тест на Левски
- Берк Бейхан донесе победата на Черно море срещу Монтана
- Португалският Санта Клара следи нападателя на Черно море Георги Лазаров
- Пацо Тигъра не иска да си поднови договора с Черно море
- Черно море победи Септември с 3:0 и записа първи успех за 2026 година (видео)
- Черно море и Арда не се победиха във Варна, головете липсваха
- Черно море застана зад Илиан Илиев: Морето е много по-голямо от нас самите
- Илиан Илиев ще напусне Черно море след края на сезона
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]