Левски с победа и като гост на Пирин Разлог

Левски се наложи с минималното 1:0 като гост над втородивизионния Пирин Разлог в мач реванш от 1/16-финалите за Купата на България. "Сините" се класират напред с общ резултат от двете срещи - 4:0. Единственото попадение в днешната среща отбеляза Жоао Силва и то в 90-ата минута. Тодор Чаворски проби отдясно и пусна към Жоао Силва, който стреля и прати топката долния десен ъгъл, носейки успеха на своя тим.

В тази среща Левски игра с голяма част от резервите и юношите си, като някои от тях показаха, че имат място в първия отбор. Отлично впечатление направи младият Цветелин Тонев, който имаше голямо желание да се разпише или асистира и дори нацели напречната греда в 66-ата минута. След успеха си "сините" ще чакат жребия, за да разберат срещу кого ще играят в следващата фаза на турнира.

Снимка: Официален сайт на Левски