Славия с разгромна победа над Берое (снимки)

Славия победи Берое с 6:1 в среща от 4-ти кръг на родната "А" група. Двубоят започна с тотален натиск на гостите от Стара Загора, които пропуснаха доста добри положения в първите 20 минути и със сигурност могат да съжаляват, че срещата не се разви по-друг начин. Столичани поведоха с гол от дузпа, която при това бе доста спорна. Автор на попадението бе Жуниньо в 35-ата минута. Само две по-късно логиката определено не тържествуваше, а Павле Попара попари надеждите на Берое да измъкнат нещо от столицата.

След почивката играчите на Славия получиха правото да изпълнят втора дузпа и Здравко Лазаров отново бе точен и направи резултата класически. Оттук насетне играчите на Берое загубиха надежда да се противопоставят на противника, а "белите" довършиха своя противник. Педро Еуженио все пак намали резултата в 56-ата минута, но последваха нови голове за Славия - на Жуниньо (77), Лазаров (82) и Петър Димитров (84).

В други срещи Етър загуби у дома от Пирин Гоце Делчев с 0:1, а Ботев се разправи с Монтана в Пловдив с 3:1.

Снимки: Илияна Енчева