Левски с минимален успех над Черноморец (снимки)

Левски победи Черноморец с минималното 1:0 в мач от 1-ви кръг на родната "А" група. По този начин "сините" добавиха първите си три точки за този сезон. Срещата се игра на стадион "Георги Аспарухов" пред 4 000 зрители. През първата част Левски бе по-активният тим, но вратарят на "акулите" Стоян Колев спаси повечето положения. Най-интересната ситуация за тази първа част, обаче бе пред вратата на столичани.

В 35-ата минута Пламен Илиев спаси домакините от гол. Утара проби опасно отляво пусна към Лундулу, който стреля остро отблизо, но стражът спаси удара му. След почивката падна и единственото попадение. В 65-ата минута, след центриране на Райков отляво, Базил Де Карвальо с глава прати топката в мрежата, а Стоян Колев не помръдна - 1:0.

До края на срещата Станислав Ангелов и Симено Райков пропуснаха за Левски, а Лундулу и Боли не успяха да се разпишат за гостите от Бургас.

Снимки: Илияна Енчева