Резервите на Левски с равенство, дебют за новата звезда

Левски не успя да победи аматьорският Соленау, двата тима завършиха наравно 3:3 в контролна среща. Българският тим бе изграден от юноши и млади таланти на отбора, някои от които дадоха заявка за титулярно място сред стартовия състав на Илиан Илиев. Треньорът на "сините" даде шанс за изява и на най-новото попълнение Жоао Силва.

Антонио Вутов откри резултата в 16-ата минута, след хубав пас на Янко Ангелов. 120 секунди Лалич остана сам срещу вратаря Ивайло Василев и не сгреши - 1:1. Австрийският тим стигна до обрат в 30-ата минута, когато Ксандъл бе точен от дузпа. Малко след почивката новото попълнение Опоку се отчете с гол за Левски от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Антонио Вутов.

В 68-ата минута Соленау отново излезе напред в резултата, след гол на Тирой. Крайното 3:3 оформи Чаворски, след асистенция на Опоку. По-късно титулярите на Левски излизат срещу Пандури също в приятелска среща.

Снимка: БГНЕС