Черно море разсипа Калиакра

Черно море разгроми комшиите си от Каварна - Калиакра с разгромното 7:1 в мач от 24-ия кръг на "А" група. Резултатът бе открит в 11-ата минута, след като Живко Атанасов засече с глава центриране от корнер за 1:0. В 23-ата минута Миро Манолов бе изведен зад защитата на гостите, финтира вратаря, който го спъна в наказателното поле и съдията посочи бялата точка. От там точен за 2:0 бе Георги Илиев.

В 30-ата минута Александър Александров с глава направи резултата класически. В 56-ата минута резервата Румен Николов бе точен за 4:0, а 11-минути по-късно Георги Илиев вкара хубав гол със странична ножица за 5:0. В 75-ата минута Фернандес нацели гредата, а след това топката срещна Павел Ковачев, който си вкара неволен автогол за 6:0. В 88-ата минута Георги Илиев оформи своя хеттрик в мача. В последната минута на редовното време Цачев вкара почетно попадение за Калиакра и оформи крайното 7:1.