Левски вкара само един на Локо София в контрола (снимки)

Левски победи Локо София в контролна среща, играна на едно от помощните игрища до стадион "Георги Аспарухов". Мачът бе изгледан от близо 500 зрители. Дебют за състава на Николай Костов направиха новите попълнения Жуниор и Кристовао Рамос.

Взетият под наем от Славия футболист остави отлични впечатления с изявите си на терена. Бразилецът дори асистира за единственото попадение, което бе дело на Тони Калво в 55-ата минута.

Играчите на Левски можеха да се поздравят и с по-сериозен резултат, но Дарко Тасевски изпусна дузпа 15 минути преди края на срещата. След това положение "железничарите" за първи път в мача направиха няколко интересни атаки, но не и без помощта на защитниците в синьо. В крайна сметка до ново попадение не се стигна и резултатът се запази 1:0.

Снимки: Илияна Енчева