Славия започна подготовката с шест нови
Славия започна зимната си подготовка за пролетния полусезон в „А” група. Ръководството на отбора представи петима нови футболисти. Това са Владислав Романов, Владислав Златинов, Янко Сандански, Рамазан Бишевич и Милан Ставрич. В тима има и още едно ново попълнение – Георги Пашов, но той все още минава медицинските прегледи.
Очакваният на проби французин Кевин Париенте най-вероятно няма да пристигне в София. Старши-треньорът на „белите” Мартин Кушев заяви, че това са футболистите, които е искал да привлече, като има вероятност да бъдат взети още двама или трима играчи.
Снимка: Официален сайт
- Славия с реми срещу молдовци
- Венци Стефанов: Догодина ЦСКА ще бъде много сериозен клуб
- Славия падна от Тобол Костанай
- Славия с реми срещу сърби
- Официално: Исак Соле е играч на ЦСКА
- Венци Стефанов: Ще се борим да влезем в Европа, дано
- Официално: Исак Соле преминава от Славия в ЦСКА
- ЦСКА се разбра със Славия за Соле
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]