Левски се измъчи в Търговище, но успя да завърши полусезона с победа (видео)

Левски победи като гост Светкавица в Търговище с минималното 1:0 в мач от 15-ия кръг на родната "А" група. Домакините могат да съжаляват за загубата, тъй като изпуснаха доста положения пред вратата на Пламен Илиев. Стражът на Левски за пореден път показа слаба форма и има голяма вероятно през зимата да му се търси конкурент за вратарския пост.

След нулево първо полувреме домакините опитаха отново да натиснат столичани, но пропуски направиха Диян Димов и Шоколаров. Все пак "сините" натиснаха и това даде резултат. Близо до гол бяха Тони Калво, Иван Цветков и Йовов. Така се стигна до 60-ата минута, когато Йовов центрира от фаул отляво към далечната греда Милев свали с глава към Иван Цветков, който чукна към Даниел Димов и той от 5-6 метра прати топката в мрежата и по този начин оформира крайния резултат - 1:0 за Левски.