Сержиньо и Мехди Мубарик отправиха първите си послания към феновете на Левски
Най-новите попълнения на Левски – Сержиньо и Мехди Мубарик, отправиха първите си думи към привържениците на клуба чрез клубната телевизия.
Португалският полузащитник Сержиньо изрази радостта си от трансфера и очакването си за срещата със "синята“ публика.
"Здравейте, левскари. Аз съм Сержиньо. Много се радвам, че съм тук и нямам търпение да бъдем заедно на стадиона. Само Левски“, заяви новото попълнение.
Мароканският халф Мехди Мубарик също се обърна към феновете с кратко послание.
"Здравейте, левскари. Аз съм Мехди Мубарик. Ще се видим скоро, ако е рекъл Господ“, каза той.
Двамата футболисти вече се присъединиха към състава на Хулио Веласкес и се очаква да бъдат на разположение за предстоящите официални срещи на "сините“.
- Лауренциу Попеску: Нищо не е решено, вярвам, че ще обърнем Левски у дома
- Хулио Веласкес: Победихме много силен съперник, но ни очаква тежък реванш
- Кристиан Димитров: Можеше да вкараме още голове, но ни чака много тежък реванш
- Левски удари Университатя Крайова и направи първа крачка към третия квалификационен кръг
- Хулио Веласкес: Камдем отпада, Переа е под въпрос за мача с Университатя Крайова
- При успех над Университатя Крайова: Левски срещу Омония или Кайрат в третия кръг на ШЛ
- Левски почете 189 години от рождението на Апостола
- Левски започна защитата на титлата с победа над Дунав
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]