Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
Левски е получил нова официална оферта от Palms Bet за продължаване на партньорството между двете страни през сезон 2026/27.
С предложението компанията заявява желанието си да остане сред основните партньори на "сините“ и при новия мажоритарен собственик Атанас Бостанджиев.
От Palms Bet подчертават, че са били сред най-постоянните партньори на клуба в най-трудните години и сега отново изразяват готовност да подкрепят развитието на Левски.
Освен финансова подкрепа, компанията възнамерява да развива съвместни проекти с клуба, насочени към създаването на дългосрочна стойност за привържениците и съхраняването на историята на Левски.
Сред тях е и виртуалният музей на клуба – дигитален проект, разработен и предоставен от Palms Bet, който представя историята, легендарните личности и най-паметните моменти на "сините“ в съвременна онлайн платформа.
С внесената оферта компанията заявява готовност да надгради досегашното си сътрудничество с Левски, ако предложението бъде одобрено от новото ръководство на клуба. Според информацията на Taralej.bg, преговорите между двете страни предстоят.
- Играч на Левски може да стане национал на Ангола
- Новата звезда на Левски вече тренира с отбора
- Пуснаха още билети за Левски - АЕК, буферна зона почти няма да има
- Левски иска добър резултат срещу най-трудния си съперник до момента
- Бивш играч на Левски парафира с Арис Солун
- ПФЛ обяви кога може да се играе мача за Суперкупата на България
- Левски загатна трансфера на новата си звезда
- Левски вече има метро до Герена
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]