Мащабна чистка готвят в Локомотив София
Сериозни промени предстоят в Локомотив София след разочароващия сезон на отбора, съобщава "Мач Телеграф“. Ръководството на "железничарите“ не е доволно от представянето на тима и подготвя сериозна лятна реорганизация.
Според информацията в "Надежда“ скоро ще започнат разговори с голяма част от футболистите за прекратяване на договорите им. Освен това 11 играчи са с контракти до края на сезона, като към момента единствено Красимир Милошев има реален шанс да остане в отбора. Основната причина е, че той е юноша на клуба.
През кампанията Локомотив София имаше амбиции да се бори за участие в баража за Лига на конференциите, но вместо това се озова в групата на отборите, борещи се за оцеляване.
По информация на изданието ръководството не се притеснява от евентуални неустойки към играчи, които ще бъдат освободени. Целта е клубът да започне "на чисто“ с футболисти, които могат да допринесат реално за развитието на отбора.
Промени ще има и на треньорския пост. На този етап единственото сигурно е, че шефовете на клуба искат новият наставник да бъде българин. Очакват се размествания и в останалите звена на клуба.
- ЦСКА ще се раздели с още играчи
- Левски получава добри пари при елиминиране на Университатя
- Още промени се очакват в ЦСКА
- Боримиров: Феновете ще ни липсват в този мач
- БФС представи новият шеф на съдиите
- ЦСКА продаде Фаетон в Сингапур
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- Томас Райс: Не бях доволен от първото полувреме, срещу Апоел трябва да вярваме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]