БФС поздрави Левски
БФС поздрави Левски по повод 27-ата шампионска титла на столичния гранд. Ето какво написаха от родната централа:
Български футболен съюз поздравява ПФК Левски по повод спечелването на шампионската титла на България.
Постижението е резултат от последователна работа, професионализъм и силен отборен дух през целия сезон. Титлата е заслужено признание за усилията на футболистите, треньорския щаб и ръководството на клуба.
Българският футболен съюз пожелава на ПФК Левски успешно представяне в европейските клубни турнири и достойна защита на името на българския футбол на международната сцена.
- Херо: Давам леко предимство на Левски срещу Кайрат
- Кайрат пристигна в София за битката с Левски в Шампионската лига
- Левски разгроми Септември и продължи с пълен актив преди битката с Кайрат
- Левски обяви продажбата на билетите за мача с Кайрат
- Промениха началния час на Левски - Локо Пловдив
- Светльо Вуцов стана баща
- Веласкес: Имам приятели треньори, които процедират по друг начин от моя (видео)
- Септември излиза като обречен на "Герена"
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]