Левски получи добри новини преди гостуването на Добруджа
Добри новини за Левски преди предстоящото гостуване на Добруджа. Централният защитник Кристиан Димитров се очаква да се завърне в състава, след като се възстановява от травмата, получена при победата с 2:1 над Черно море.
Бранителят пропусна ангажиментите с националния отбор в Индонезия, но вече е почти напълно възстановен и ще поднови тренировки в началото на седмицата, което го прави опция за мача в Добрич.
Въпросителни около капитана
Капитанът Георги Костадинов също подновява тренировки, но участието му остава под въпрос. Халфът лекува травма в прасеца, получена при успеха над Берое.
Още отсъстващи
Старши треньорът Хулио Веласкес няма да може да разчита на трайно контузените Карл Фабиен и Мустафа Сангаре. Очакванията са поне един от тях да бъде на линия за решителната фаза на сезона.
Левски влиза в ключовия етап от кампанията с добри новини в защита, но с известни въпросителни в халфовата линия.
- Левски стартира абонаментна кампания „Шампиони“
- БФС въведе нови правила за евроучастниците и промени връщането на топките в игра
- Цялата програма на Левски за сезона
- Боримиров: Десет отбора мисля, че е най-добре
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- „София Кепитъл“ е регистрирано – финализира се сделката за придобиване на Левски
- Левски преговаря за алжирския халф Хусем Мрезиг
- Левски финализира сделката за Давид Кусо след конкуренция от Самсунспор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]