Левски разпродаде един сектор за мача с Черно море
Повече от 24 часа преди началото на мача, Левски разпродаде Сектор “А" на "Герена“ за домакинството на Черно море. Срещата от 27-ия кръг на елита е утре от 17:30 ч., като почти 5 хиляди души ще изпълнят централната трибуна, за да дерат гърла, помагайки за 21-ва шампионатна победа, с която сините да си върнат 9-те точки преднина пред Лудогорец преди паузата за национални отбори.
"Сектор “А" е готов да пее с цяло гърло за Левски.
Сектор “Б" и “В" – ваш ред е“, нодканиха от Левски, пускайки линк към електронната продажба на входни талони.
Справката сочи, че до момента над 1500 души са си взели пропуск за Сектор “В" и около 1300 за Сектор “Б". Заедно с ВИП пропуските, общият брой на осигурилите си билет е към 8500 души или над 50% от капацитета на стадиона.
Левски играе традиционно трудно напоследък срещу водения от Илиан Илиев тим, макар да го обърна с 3:1 през есента на “Тича". От последните 9 мача срещу варненския си съперник във всички турнири сините спечелиха само 2.
- Хьогмо: Липсваше ни качество срещу добре организирания Черно море
- Илиан Илиев: Показахме характер, но можем повече в атака
- Лудогорец и Черно море не се победиха в Разград
- Илиан Илиев загатна за задаващата се раздяла с Черно море
- Кабаков ще свири Лудогорец - Черно море, Любомиров - пловдивското дерби
- Славия шокира Черно море във Варна
- Александър Томаш сред вариантите за Черно море
- Илиан Илиев може да остане в Черно море при две ключови условия