Локомотив Пд осъществи входящ трансфер
Локомотив Пд осъществи входящ трансфер. На "Лаута“ дадоха договор на нападателя Жоел Цварц.
"ПФК Локомотив Пловдив подписа договор с Жоел Цварц. Нападателят официално стана днес част от клуба с контракт за година и половина.
Жоел Цварц e роден на 26.04.1999 година в Ротердам, Нидерландия. Минал е през школите на Спарта, Екселсиор и Фейенорд. Състезавал се е за Екселсиор, Ян Регенсбург, АДО Ден Хааг и Мюнхен 1860. За последно е бил част от състава на Оснабрюк. Има записани срещи и за юношеския национален отбор на Нидерландия U19.
Ето какво заяви Цварц пред lokomotivpd.com:
"Щастлив съм да бъда тук, нямам търпение да облека черно-белия екип! Благодарен съм за възможността и се надявам, че заедно ще направим нещо запомнящо се. Прочетох, че феновете на клуба са изключително страстни и верни, и именно тяхната подкрепа ще ме мотивира още повече да дам най-доброто от себе си за клуба.“
ПФК Локомотив Пловдив желае успех на Жоел Цварц с екипа на "черно-белите“!“, написаха от Локо Пд.
- Локомотив (Пловдив) поиска допълнителен сектор за феновете в Кърджали
- Урибе: Направихме всичко, но ни липсваше само голът
- Косич: Луд мач, но трябва да се подобрим
- Скандали и пропуски оставиха Берое и Локо Пловдив без голове
- Ботев и Локо не се победиха в зрелищно пловдивско дерби
- Капитанът на Локо Пловдив поднови тренировки точно преди дербито с Ботев
- Неделев с призив към феновете преди дербито на Пловдив
- Нов шеф в Локо Пловдив дава яснота за отбора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]