БФС продължи стратегическо партньорство
Българският футболен съюз и Vivacom продължават стратегическото си партньорство с преподписване на спонсорски договор за още две години. С тази стъпка двете организации затвърждават дългогодишното си успешно сътрудничество, в което непрестанно надграждат съвместни инициативи, свързани с привържениците на българския футбол.
"За Българския футболен съюз е изключителна привилегия да продължи сътрудничеството си с водещ бранд като Vivacom. През годините доказахме, че когато работим заедно, можем да реализираме проекти, които имат реално значение за футбола и привържениците“, сподели президентът на БФС Георги Иванов.
"Благодарим на Българския футболен съюз за доверието и доброто партньорство. За Vivacom това сътрудничество е възможност да продължим да подкрепяме развитието на българския футбол и свързаните с него инициативи, които имат значение за общността и младите хора“, коментира Асен Великов, Главен изпълнителен директор на Vivacom.
Дългогодишното партньорство е знак за стабилността и общата визия на Българския футболен съюз и Vivacom за устойчиво футболно бъдеще.
- ЦСКА назначи нов психолог, той вече работи с Пастор
- Левски поздрави Станимир Стоилов за 59-ия му рожден ден
- Левски си изкара яда на водеща медия, отне им акредитациите
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Херо: Трябва да търсим вината в себе си
- Косич: Желаехме тази победа толкова много
- ЦСКА 1948 ще е с нов треньор срещу ЦСКА
- Локомотив спечели Битката за Пловдив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]