Локо Пловдив с първа тренировка в Белек
Локомотив Пловдив е вече на турска земя и проведе първото си занимание в южната ни съседка. Студено време посрещна "черно-белите“ в Белек – по време на сутрешната тренировка температурата бе около 3 градуса.
Здравата работа за локомотивци едва започва, като по време на целия лагер са предвидени 3 контроли, редица двуразови занимания и нито един почивен ден.
За четвъртък (22.01) е насрочена следващата проверка на "черно-белите“. Съперник ще бъде Напредак (Крушевац).
- Владо Стоянов с тежки думи за Едуард Ераносян
- Локомотив (Пд) удари Ботев (Враца) в добавеното време
- Крушарски отсече: Няма да се откажа от Локо Пловдив
- Локо Пловдив направи първа тренировка на новата база
- Локомотив Пловдив обновява терените на „Лаута“ преди ключовата фаза от сезона
- Локо Пловдив пречупи Септември (видео)
- Френски инвеститори проявяват интерес към Локомотив Пловдив
- Съдийската комисия: Имаше дузпа за Левски срещу Локо Пловдив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]