Сираков и Бормиров пристигат в Белек
Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков и изпълнителният директор Даниел Боримиров ще посетят лагера в Турция. Те са чакани в Белек утре. Двамата ще се запознаят отблизо със състоянието на тима и ще изгледат последните 2 проверки срещу Заглембе и Тренчин.
Босът на Лудогорец Кирил Домусчиев вече посети лагера на тима в Турция. Той наблюдава контролата с Ракув (2:2) и в интервю заяви, че разградчани далеч не са се отказали от завоюването на 15-а поредна титла. Появяването на бизнесмена по време на подготовката бе знаково. Докато посещението на Сираков и Боримиров в Турция е традиционно./ "Тема спорт“.
- Левски стартира абонаментна кампания „Шампиони“
- БФС въведе нови правила за евроучастниците и промени връщането на топките в игра
- Цялата програма на Левски за сезона
- Боримиров: Десет отбора мисля, че е най-добре
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- „София Кепитъл“ е регистрирано – финализира се сделката за придобиване на Левски
- Левски преговаря за алжирския халф Хусем Мрезиг
- Левски финализира сделката за Давид Кусо след конкуренция от Самсунспор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]