Черно море започна подготовка за втория полусезон
Отборът на Черно море започна зимната си подготовка днес. Първото занимание на "моряците“ се проведе на стадион "Тича“ във Варна и в него се включиха 29 футболисти. С отбора по взаимно съгласие се раздели Мартин Милушев, а Густаво Франса, който бе под наем, се завърна в бившия си тим.
За момента не се очакват нови попълнения, сподели наставника на варненци Илиан Илиев, който обаче поясни, че до дни може да се раздели с още играчи.
Към заниманието на представителния тим се включиха младите футболисти от школата на клуба Кристиян Михайлов, Георги Пасков и Никола Недков.
Иначе зимната подготовка на "моряците“ ще се проведе изцяло във Варна. Предвидени са 6 контроли. Първата е тази събота с Фарул в Констанца. На 14 януари Черно море среща Добруджа, а на 20-и се изправя срещу Фратрия. На 28-и "моряците“ ще изиграят две контроли в един ден, като съперници на варненци ще са Черноморец Бургас и Локомотив Горна Оряховица. Последната проверка ще е срещу Етър на 31-ви.
Контроли:
10.01 – Фарул – Черно море
14.01 – Черно море – Добруджа
20.01 – Черно море – Фратрия
28.01 Черноморец Бургас
28.01 Локомотив Горна Оряховица
31.01 Черно море – Етър
- Даниел Мартин остава в Черно море?
- Черно море ще изиграе 6 контроли
- Тунчев: Грешките в плейофите ни лишиха от бараж, трябваше по-зряла игра
- Илиан Илиев: Никой нищо не знае за бъдещето на Черно море, чакаме решенията на ръководството
- Арда надви Черно море с 3:2 и го лиши от бараж за Европа
- Александър Тунчев: Арда е готов да се бори за Европа
- Бъдещето на Илиан Илиев в Черно море остава неясно
- Даниел Димов: Черно море има сили за Европа, но срещу Арда ще трябва концентрация