Банато: Външни фактори усложниха пътя ни
Собственикът на Берое Ернан Банато публикува новогодишно обръщение към зеленото семейство. Ето какво написа той във Фейсбук:
"Скъпо беройско семейство,
Във футбола, както и в живота, нещата никога не са лесни. Берое е клуб с богата и славна история, изпълнен със страст и гордост. 2025 беше година с постижения, които ще останат в историята на клуба, но и с трудни моменти, белязани от несгодите да не получим резултатите, които заслужавахме. Имаше външни фактори, които усложниха пътя ни, както и вътрешни въпроси, които трябва да признаем и да подобрим.
Но това не ни спира. Напротив – прави ни още по-сплотени. Ще работим заедно, рамо до рамо – играчи, треньорски щаб, ръководство и привърженици, за да върнем Берое на мястото, което му принадлежи в елита на българския футбол.
Честита Нова година на цялото голямо семейство на Берое: играчи, отбор, фенове и всички, които носим зеленото в сърцето си. Нека вярваме, че отборът ще бъде подсилен на трансферния пазар, ще дадем най-доброто от себе си и ще се борим с всички сили за постигане на целите си през 2026 година.
Нека новата година ни донесе много мир, любов, здраве и победи.
Напред, Берое!“.
- Хичо: Веласкес надгради в Левски
- ЦСКА върна обещаващ талант на родния му тим
- Нанков за нов в ЦСКА: Изключително работоспособен играч
- ЦСКА представя скоро новогодишен подарък на феновете
- Турски тимове имат интерес към Макун от Левски
- Агентът на Марин Петков в София, готви се трансфер?
- Часове преди НГ - Орела вече не е треньор на Добруджа
- Чорбаджийски се завръща в Румъния
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]