Слух: Тим от Украйна иска Светльо Вуцов
Новосъздаденият украински Металист Харков иска вратаря на Левски Светослав Вуцов. Отборът, който е наследник на онзи Металист, който преди години играеше силно и в първенството на Украйна, и в евротурнирите, готви силна оферта за българския страж.
Клубът е готов да плати 1 800 000 евро на Левски, твърди "Мач Телеграф". Отделно в Харков са готови да предложат заплата на стража, която е в пъти по-висока от тази, която той взима на "Георги Аспарухов" към днешна дата. Става дума за месечно възнаграждение от 20 000 евро, в които не се включват бонусите за победи, изиграни мачове или сухи мрежи.
Металист е на седмо място в класирането на местния елит, който продължава да играе, въпреки че в Украйна се води война. Именно бойните действия поставят под солидно съмнение евентуалната сделка между Левски и Металист 2025 за Светослав Вуцов, който трудно ще приеме подобно предложение.
Тимът не играе в Харков, а на стадион в град Житомир, който е далеч от фронтовата линия. Това определено е бонус за евентуална сделката. Ако се стигне до преминаване на Вуцов в Харков, това ще е трансферен рекорд за клуба, който до момента е плащал най-много 1 500 000 евро за нов играч.
- Левски удържа 0:0 срещу АЕК и остави всичко за реванша
- Левски получи още два блока за феновете си, над 1500 привърженици ще могат да гледат мача с АЕК
- Хулио Веласкес: Ще е много труден мач, но вярвам в нашия отбор
- Играч на Левски може да стане национал на Ангола
- Новата звезда на Левски вече тренира с отбора
- Пуснаха още билети за Левски - АЕК, буферна зона почти няма да има
- Левски иска добър резултат срещу най-трудния си съперник до момента
- Бивш играч на Левски парафира с Арис Солун