Тунчев: Влязохме в историята на Арда
Треньорът на Арда Александър Тунчев коментира пред "Мач Телеграф“ представянето на отбора. Той разкри и какъв футболист искат да привлекат по време на зимната пауза.
"Няма как да не съм доволен от този първи полусезон. С оглед на това, което постигнахме в Европа, съм доволен. Влязохме в историята на Арда. Играхме плейоф за влизане в Лига на конференциите. Представихме се достойно и съм щастлив. Изправихме се срещу много сериозен отбор като Ракув, който сега се представя отлично в турнира. Бяхме равностойни и всичко можеше да се случи. После имаше период на леко лъкатушене, но успяхме да си върнем игровия облик. Имаме още какво да покажем. Наясно съм, че този отбор има голям потенциал. Радвам се, че в края успяхме да запишем няколко положителни резултати и те върнаха настроението в състава. Сега търсим най-вече нападател. Все още не водим преговори с никого, но се надявам до началото на подготовката той да бъде привлечен“, заяви Тунчев.
- ЦСКА 1948 и Левски не се победиха в Бистрица, „червените“ ще играят в Европа
- Лудогорец победи ЦСКА с 1:0 в напрегнат мач, „червените“ изпуснаха множество шансове
- Косич: Локомотив Пловдив ще е готов за всеки съперник на баража за Европа
- Тунчев: Грешките в плейофите ни лишиха от бараж, трябваше по-зряла игра
- Балтанов след дербито: Нямаме никакво оправдание, време е за тежка равносметка в Ботев Пловдив
- Илиан Илиев: Никой нищо не знае за бъдещето на Черно море, чакаме решенията на ръководството
- Арда надви Черно море с 3:2 и го лиши от бараж за Европа
- Локомотив Пловдив надви Ботев с 2:1 и си осигури място в баража за Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]