Наумов също с официална позиция след прекратеното дерби
От Ботев Пловдив разпространиха официалната позиция на своя вратар Даниел Наумов след прекратеното дерби с Локомотив.
Както е известно, вратарят на “канарчетата" бе уцелен с бутилка в главата от феновете на “черно-белите" в края на първата част и мачът бе прекратен от главния съдия Драгомир Драганов.
“Получих много хейт от феновете на другия отбор заради това, че бях уцелен с бутилка в главата именно от тях.
Днес изгледах ситуацията и останах много изненадан от изказванията на коментатора на мача, който прави внушения и грешни твърдения за ситуацията и развитието на събитията, а именно, че мачът се прекратява по мое искане и че аз съм в състояние да продължа, но се страхувам да не се хвърлят нови предмети до края на полувремето, което е невярно и смешно.
Това далеч не е най-враждебната обстановка, която съм виждал и няма да позволя на един коментатор да прави внушения и да се подиграва с имиджа ми и индиректно да ме нарича страхливец.
Истината е, че след удара с бутилката не бях в състояние да продължа и да играя адекватно на терена, като също докторът каза, че в това състояние той също няма да рискува да ме остави да играя.
Държа да подчертая, че никой не се е допитвал до мен дали искам мачът да бъде прекратен и още по-малко дали се страхувам да продължа при положение, че теоретично не е имало никаква пречка.
Това е мач, който е наблюдаван от стотици хиляди пред телевизорите, а човек, който явно не е изобщо запознат с конкретната ситуация и няма информация какво се случва, прави внушения и по този начин влияе на мнението на хората за това какъв съм аз, което ме кара да се чувствам зле.
Приятел, ако не можеш да се справиш с коментирането на мач, просто не го прави, но не прави внушения и не си играй с имиджа ми", казва Даниел Наумов в своята позиция, публикувана на страницата на клуба във Фейсбук.
- Ботев Враца шокира Ботев Пловдив на „Колежа“ – 3:1 за врачани
- Балтанов призова феновете на Ботев Пловдив: Нека бъдем едно цяло срещу Ботев Враца
- ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив не се победиха в Бистрица
- Ботев Пловдив пусна билетите за мача с Ботев Враца на „Колежа“
- Ботев Пловдив победи Септември и се приближи до първата осмица
- Георги Георгиев – Гецата: Балтанов трябва да получи шанс
- Монтана и Ботев Пловдив не си вкараха
- Ботев Пловдив привлече доказан специалист в академията си