Лудогорец може да похарчи и милион за нов треньор
Ръководството на Лудогорец е приготвило сериозна сума, за да ангажира класен специалист за заместник на освободения Руи Мота. В момента шефовете на разградчани водят трескави преговори за неустойката на португалеца и екипа му, като наред с това разговарят и с набелязани треньори.
"Орлите са получили отказ от бившия наставник на Овиедо Велко Паунович, който пое Сърбия. Именно подобен калибър треньор търсят "зелените“. Сумата за ангажирането на такъв може и да достигне до 1 милион евро на година, твърди "Тема Спорт“.
До момента най-скъпоплатеният наставник на Лудогорец бе бразилецът Пауло Аутуори, който бе начело на тима през есента на 2018-а.
Разградчани ще спуснат завесата в efbet Лига за 2025 година. Това ще се случи на 19 декември, петък, за когато е насрочен отложеният двубой от 6-ия кръг срещу Берое в Стара Загора.
- Хьогмо: Връзката между мен и футболистите е въпрос на тренировки
- Орела: Разликата в класите си каза думата
- Лудогорец продължи с победите при новия треньор
- В Лудогорец бесни на БФС
- Лудогорец се раздели с тийм мениджър
- Лудогорец подкрепи Михайлов и Пенев
- Пер-Матиас Хьогмо: Не дадохме много шансове на съперника
- Треньорът на Ботев Враца: Дойдохме с нагласата да спечелим някоя точка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]