Попето: Няма смисъл да се оправдаваме с терена или часа
Полузащитникът на Арда - Ивелин Попов отбеляза първото си попадение за кърджалийския тим, но отборът завърши 1:1 с новака Монтана на стадион "Огоста“.
"Винаги е приятно да вкараш, особено когато това е дебютният ти гол за отбора. Разбира се, щях да съм по-доволен, ако бяхме спечелили, но това е футболът – има победи, загуби и равенства. Не трябва да се предаваме“, коментира Попов.
Опитният полузащитник добави: "Липсваше ни само един гол повече. Няма смисъл да се оправдаваме с терена или часа. Много оправдания вече. Нужно е по-малко разговори и повече работа на терена.“
Попов завърши: "Следващият ни мач е срещу Фратрия – добър отбор, но Арда е по-класният тим. Трябва да излезем и да победим с мъжка игра.“
- Локомотив София завърши подготовката с нулево реми срещу Теута
- Черно море не успя да победи Дунав в генералната репетиция преди сезона
- Лудогорец е на крачка от нов силен трансфер – Натан Фернандес вече е в България
- БФС проведе традиционния предсезонен семинар за делегатите преди сезон 2026/27
- Германският архитект, който пренаписва английската съдба
- Лионел Скалони: Искам Аржентина да бъде запомнена като отбор, който никога не се предава
- Столе Солбакен: Двубоят между Холанд и Кейн може да реши четвъртфинала с Англия
- Испания сломи Белгия с късен гол на Микел Мерино и си уреди полуфинал срещу Франция (видео)
137