Белчев: Няма място за успокоение
Стамен Белчев каза след успеха на Септември с 1:0 над Арда, че няма място за успокоение, а всеки мач за "виненочервените“ е труден. Белчев заяви, че изпълнението на Бертран Фурие на дузпата, донесла успеха, го е изненадало.
"Наистина е така. Това, което очаквахме, се потвърди. За нас всички мачове са тежки. През първото стояхме много добре на терена. Пресирахме много добре, бяха под натиск, не им давахме да разиграват. През второто приехме играта, но успяхме да се противопоставим. Искам да поздравя моите момчета, добре разузнахме отбора на Арда, противопоставихме се“.
"Не, няма място за успокоение, в никакъв случай. Ще се насладим на победата. От утре се готвим за следващия мач – тежко гостуване на Ботев Враца. Добър отбор с добри футболисти“.
"Не бях. Аз не можах да видя какво се случи. Дори мен ме изненада – каза Белчев за дузпата на Фурие и продължи за тарана. – Всички футболисти в Септември разчитаме. Бертран се възползва от усилията на всички. За нас водещото е колективът, над всичко е“.
- Англия надви Хърватия в голов спектакъл на старта на Мондиал 2026
- Найденов за съперника на ЦСКА: Лесен съперник за четата от Ловеч
- Ясен е съперникът на ЦСКА във 2-я квалификационен кръг на ЛЕ
- ЦСКА 1948 срещу Спартак Търнава в ЛК
- Гана и Панама откриват участието си на Мондиал 2026 с директен сблъсък в Торонто
- Меси: Рекордът е чест, но за мен това са просто числа
- Медиите в Босна: По-лошо от Левски не можеше да бъде
- Светльо Вуцов се закани на Борац
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]