Венци Стефанов: Няма как да седна до Филипов, той ме съди
Босът на Славия - Венци Стефанов не пропусна възможността да седне пред медиите и да говори по актуални медии за "белите". Той взе участие в днешната пресконференция, на която бе представен новия старши треньор на клуба. Очаквано, Стефанов бе запитан за скандала с Ботев Пловдив:
“Сблъсъкът идва, защото потърсиха начин, който няма нищо общо с футбола, да имат някакво предимство. Безкрайно съм щастлив, че в отбора има мъже. Дойдоха и казаха истината право в очите. Какво мисли ръководството на Ботев, си е негов проблем. Имаме достойни хора и съм убеден, че момчетата няма да се повлияят от този инцидент. А Радко е много встран от това нещо, още не беше дошъл. Той има грижата момчетата да се раздават и борят. Тези неща са му чужди и непонятни за неговия манталитет и възпитание. Съжалявам, че това нещо се случи, но смятам, че с играта и мъжеството си ще покажем, че това нещо не може да се случи.
Да седна до Илиян Филипов? Той ме съди, а аз да седна до него. Изобщо не искам да се разбирам. Да не дърпат дявола за опашката, защото всичко е ясно, точно и доказано. Полицията и прокуратурата има всички факти. Може да ме осъди за неправилно дишане."
- Буря и градушка прекратиха Ботев Пловдив – Локомотив София, мачът ще се доиграе във вторник
- Ботев Пловдив се раздели с Енок Куатенг
- Ботев Пд удължи договора на бранител
- Ботев Пловдив пусна билетите за старта на сезона и продължава инициативата „Ръка за ръка с Ботев“
- Арда си върна млад талант от Ботев Пловдив
- Ботев (Пловдив) надви Спартак (Варна), 18-годишният Самуил Цонов донесе успеха
- ФИФА отсъди в полза на Ботев Пловдив, три клуба дължат над 145 000 евро
- Ботев Пловдив обвърза с дългосрочен договор талант от своята школа