Заги: Грозен мач, имаше голямо напрежение!
Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич заяви след равенството 1:1 при гостуването на Спартак Варна, че и двата отбора са изиграли грозен мач.
"В днешния мач имаше голямо напрежение. И двата отбора изиграхме грозен мач. Опитахме се в предни позици да бъдем малко по-агресивни“, коментира Загорчич.
"Направихме голяма глупост за техния гол“, добави той.
"Трябваше да изиграем някои ситуации много по-добре. За наш късмет успяхме да си тръгнем с една точка“, продължи сърбинът.
"Имаме голям спад в играта. Правим грешки и получаваме голове. Това трябва да бъде изчистено. Надявам се в следващите мачове да започнем да печелим. Не сме говорили засега нищо с клубното ръководство. Искам футболистите да излизат, да се забавляват и да се раздават на 100%. Само така може да излезем от кризата и да започнем да побеждаваме. Не се предаваме. Работим здраво. Тренираме яко. Рано или късно и резултатите ще дойдат“, каза още Загорчич.
- Бойко Величков: ЦСКА показа разочароваща игра, срещу Карабах трябва да сме различни
- Христо Янев: Ако трябва, ще си тръгна от ЦСКА, това не е игра на шампион
- ЦСКА стартира сезона с разочароващо реми срещу Славия
- ЦСКА ще има труден тест като за начало в родното първенство
- Балов направи дебют за Цървена звезда в мач срещу Зенит
- Славия обърна Септември и записа трета победа в контролите
- Славия ще играе с черни екипи в памет на загиналите деца от школата
- Славия отмени контрола след трагедията с юношите от академията