Ботев Пловдив няма да бърза с търсенето на нов треньор
Ръководството на Ботев (Пловдив) ще се възползва от уикенда, за да премисли добре нещата, преди да предприеме някакви действия. Според запознати, шефовете на тима не са доволни нито от загубата от Монтана, която допълнително утежни ситуацията в клуба, нито от реакцията на феновете. Последната доведе до допълнителен трус, какъвто ще настане, ако се наложи да се търси заместник на Николай Киров, пише "Мач Телеграф".
На този етап обаче ръководството не е започнало да се оглежда или да води преговори с други специалисти. Първо предстои да бъде проведена среща с него, на която той да обяви дали твърдо ще стои зад решението си да напусне, или е възможно да продължи да гради нов отбор с нов кредит на доверие.
Не е ясно обаче как това ще се приеме от феновете на тима, които действаха доста крайно в петък. За капак част от агитката откровено не подкрепя новото ръководство, въпреки усилията, които прави, за да може да съхрани Ботев.
- Ботев Пловдив се подсили с футболист на Гьозтепе
- Ботев пусна виртуални билети за Дербито на Пловдив
- Шефът на Ботев закупи виртуален билет за 10 000 евро за пловдивското дерби
- Сдружението, атакувало Левски за Переа, се оказа свързано с Илиян Филипов
- Ботев Пловдив отново плаши Левски за Око-Флекс
- Ботев Пловдив скочи на Гонзо и БФС заради Флекса
- БФС отново посече Ботев Пловдив за Око-Флекс
- Macron ще продължи да облича Ботев Пловдив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]