Христо Янев: Това е може би най-слабият ни мач
Старши- треньорът на Ботев (Враца) Христо Янев коментира загубата с 2:0 от Берое.
“Това ни е може би най-слабият мач. Най-логичното беше да загубим, въпреки че имахме ситуации. Губихме лесно топката и единоборствата. Бяхме недобре групирани и най-нормалното нещо се случи. Трябва да си направим изводите и да се опитаме да предотвратим това, което се случи днес. Да бъдем по-добри в следващите мачове.
Ради се включи добре, раздвижи добре играта. Не се получиха тези дребни неща, в които предните мачове бяхме добри - единоборства, притежаване на топката, организиране на опасни атаки. Днес играхме плахо без динамика. Смея да твърдя, че позволихме сами на Берое да повярват в себе си.
Всичко друго мога да преживя, но не и омразата, която има по стадионите. Никога не съм правил нищо лошо на никого. Трябва нещо да променим, защото тази омраза се насажда. Разбирам феновете, когато не харесват някого или как играе отбора, но не мога да приема хора, които не ме познават, да ме псуват. Трябва в България да се вземат мерки, според мен това е вид расизъм. Тази омраза трябва да я прекъснем. Трябва да има повече уважение към българския треньор", заяви Янев.
- Босът на Ботев Пловдив: Целта ни бе да не изпаднем
- На “Герена” чакат двама капитани следващата седмица
- Наско Сираков преговаря за продажба на Левски
- Добри новини в лагера на Левски
- Агент: Цената на Майкон расте!
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Цунами към феновете на Левски: Искам да празнувате титлата в края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]