Сагерас: Благодаря на феновете
Старши-треньорът на Берое Алехандро Сагерас коментира победата с 2:0 над Ботев Враца.
“Искам да изтъкна, че Берое направи много добър отбор. Втора-трета година ръководството прави един добър тим, което позволява да има мачове като днешния. Играчите дават 100% от себе си. Играчите могат да покажат, че играят добър футбол. Публиката да е доволна.
Пинеда е много добър играч, който преди няколко дни дойде от националния си отбор. Заради това беше резерва. Имаше футболисти на неговата позиция, които можеха да играят добре, но той влезе и направи разликата.
Както видяхте Константини, Алакон, Кайо Лопес, а ще има и други играчи, които ще дебютират и публиката ще ги види. Така може да видите едни добри футболисти, които са гладни за успехи и феновете ще бъдат доволни. Днес е рожденият ден на Лопес и той вкара гол. Благодаря на феновете, които от първата минута накараха футболистите да се чувстват добре", заяви Сагерас.
- Лудогорец договори национал на Египет за 1,5 млн. евро
- Официално: Лудогорец назначи германеца Томас Райс за нов старши треньор
- Локомотив София завърши подготовката с нулево реми срещу Теута
- Черно море не успя да победи Дунав в генералната репетиция преди сезона
- Лудогорец е на крачка от нов силен трансфер – Натан Фернандес вече е в България
- БФС проведе традиционния предсезонен семинар за делегатите преди сезон 2026/27
- Германският архитект, който пренаписва английската съдба
- Лионел Скалони: Искам Аржентина да бъде запомнена като отбор, който никога не се предава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]