Марин Петков се размина с трансфер в Италия
Вторият капитан на Левски Марин Петков не премина в италианския Монца в последния ден от трансферния прозорец на Апенините. Причината е, че италианският втородивизионен клуб първо трябваше да осъществи изходяща сделка, а след това да привлече родния национал. Това обаче не се случи. Така Петков няма да стане съотборник с друг, обличащ екипа на трикольорите – Валентин Антов, който в момента е контузен.
У нас обаче трансфери могат да се правят до 13 септември включително. А има и пазари като руския, които все още са отворени. И клубове от тази страна следят ситуацията с Петков. Така че не е изключено все пак Марин да бъде продаден този месец. Ако ли не, това ще може да се случи през зимата.
През юли фланговият нападател се размина с преминаване в полския Ракув. За него е имало и друго добро финансово предложение, но от дестинация, за която Петков не е пожелал да пътува.
В момента Петков е част от националния отбор на България, с който го чакат световни квалификации срещу Испания и Грузия.
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски
- Треньорска рокада бави трансфер на Левски