Генчев: Септември ни вкара с единствения точен удар
Старши -треньорът на Локомотив София Станислав Генчев заяви след поражението от Септември, че по такъв начин е недопустимо да бъде изкаран червен картон.
"Футболът е игра на голове и на грешки. Имахме по-чистите положения. Септември ни вкара с единствения точен удар. Това е част от играта. Явно не сме направили достатъчно, за да спечелим“, коментира Генчев.
"Доста неприятно е, че точно сега загубихме. Няма приятен момент за загуба, но сега ще трябва да чакаме две седмици до следващия мач“, добави той.
"Неприятен момент е, че останахме с човек по-малко, но дори тогава не позволихме на съперника да създаде чисти положение.“
"По такъв начин да се изкара червен картон е недопустимо.“
"Още не мога да кажа каква е контузията на Аралица. Дано не е тежка, защото той е много важен футболист за нас. Дано се възстанови бързо. Тази контузия го мъчи от няколко седмици“, допълни Генчев.
"Трябва да наблегнем абсолютно върху всичко. Допускаме едни и същи грешки в защита. В атака можем много повече.“
"Красимир Милошев е много вероятно да бъде привлечен. Ще разберем в следващите дни“, каза още Генчев.
- Трима от Левски вече си търсят нови отбори
- Мениджъри следят трима от ЦСКА в мача срещу Локо София
- Стойчо Младенов се срещна с шефовете на ЦСКА
- Асен Митков с емоционално обръщение
- Илия Груев е най-скъпият активен футболист на България
- ЦСКА ще приключи годината с победа
- Веласкес: Противникът нямаше какво да губи
- Левски завърши годината с победа над "бистришките тигри"
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]