Руи Мота: Когато не печелиш, настроението е понижено
Наставникът на Лудогорец - Руи Мота направи анализ на поражението с 1:2 от Шекндия.
"Започнахме доста добре първата част на мача. Откривахме пространствата. След това отбелязахме гол и спряхме да играем - започнахме да губим елементарни топки съвсем индивидуално. Дадохме им точно това, което те искаха да получат от нас този мач.
Благодарение на бързите им крила получихме два гола след две контраатаки. На този терен трябва да играеш опростено, за да не губиш топката елементарно, а ние направихме точно това тази вечер.
Знаете, че имаме широка скамейка, можем да си позволим да ротираме играчите. Това беше и нашата цел.
Играчите, които вялзоха, създадоха няколко шанса за гол. Но тук не става въпрос за индивидуалистите, а за целия отбор - борим се заедно, губим заедно.
Става въпрос за това как отговаряш на проблемите. Когато не печелиш, настроението е понижено. Трябва да се вдигнем. Контраатаките бяха техният план. Загубихме две лесни топки и след техните контраатаки допуснахме два гола", каза Мота.
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
- Лудогорец ще получи бронзовите медали преди старта на новия сезон