Локо Пд ще проведе тренировъчен лагер във Варна
Представителният отбор на Локомотив ще проведе тренировъчен лагер във Варна. Пред "черно-белите“ предстоят две поредни гостувания в морската ни столица, като пловдивчани няма да се прибират след първата среща, а ще останат край морето.
В петък (22.08) Локомотив ще замине за Варна, а ден по-късно е мача с Черно море. Двубоят е с начален час 21:15 часа. След това "черно-белите“ ще продължат престоя си край морето до мача със Спартак. Срещата със "соколите“ е насрочен за събота (30.08) от 19:00 часа.
- Локомотив Пловдив подчини Ботев в дербито и триумфира на „Колежа“
- Локомотив Пловдив поздрави Левски
- Тунчев: Липсваше ни ефективност, но показахме характер
- Косич: Свършихме работата още в първия мач, финалът е отворен
- Локо Пловдив задържа Арда на дистанция и се класира за финала
- Крушарски прекрати преговори с потенциален инвеститор в Локо Пловдив
- Парвиз Умарбаев вече е български гражданин
- Съдийските назначения за полуфиналните реванши в Купата на България
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]