Руи Мота: Имахме 19 удара, две греди, но не вкарахме
Треньорът на Лудогорец - Руи Мота говори след равенството 0:0 в домакинството срещу Локомотив София.
"Просто не успяхме да вкараме. Имахме 19 удара, две греди. Започнахме много добре в първите 20 минути, движихме топката по оптимален начин. Допуснахме неточност и ситуацията, която се откри пред Спас Делев.
Опитахме абсолютно всичко, но не заслужавахме да загубим тези две точки. Създадохме много положения, но ни липсваше последното докосване и последният пас. Просто трябваше да отбележим“, заяви Руи Мота.
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
- Лудогорец ще получи бронзовите медали преди старта на новия сезон
159