Тунчев: Искахме да отложим мача с Локо Пловдив
Шефовете на Арда са поискали мачът с Локомотив Пловдив да бъде отложен заради двубоя на кърджалийци с Кауно Жалгирис от Лигата на конференциите. Това разкри треньорът на Арда Александър Тунчев пред "Мач Телеграф“.
"Направихме опит да отложим двубоя, но не се получи“, каза Тунчев.
"Играем в много сгъстен цикъл в последно време. Срещу Локо очаквам да стане един доста интригуващ двубой. Със сигурност ще е здрав сблъсък. Труден мач ще е. В едно съм сигурен и то е, че няма да подценим тази среща. Ще излезем с най-доброто, с което разполагаме. Определено отборът на Локомотив се представя доста добре от началото на първенството. Честно казано, все още не съм решил с кои играчи ще излезем на терена. Със сигурност ще се хвърлим за трите точки в този двубой. Много е вероятно да има някоя ротация в състава, но със сигурност ще излезем на 100% готови за победа. Няма да мислим за мача в четвъртък. Първо ще гледаме да си свършим работата срещу Локо Пд и после ще мислим за Жалгирис. Настроението в отбора е много добро, но да не забравяме, че трябва да сме здраво стъпили на земята“, заяви Тунчев.
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
- Локомотив (Пловдив) подписа тригодишен договор със „Сезам“ като генерален спонсор
- Крушарски: Доказах, че спирачки няма
- Френски инвеститори започнаха одит на Локомотив Пловдив
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив