Антонио Вутов: Можем да съжаляваме, че не успяхме да вкараме и втори гол
Героят за Арда - Антонио Вутов говори пред DIEMA SPORT след историческата победа на неговия отбор с 1:0 в гостуването на Кауно Жалгирис. За съжаление атакуващият футболист, който вкара единствения гол, не успя да завърши мача и бе сменен заради контузия малко преди края.
"Поздравявам целия отбор. Играхме мъжки срещу съперник, който в много моменти прехвърли границата на твърдата игра.
Влязох да отблокирам срещата и за щастие се получи. Можем обаче да съжаляваме, че не успяхме да вкараме и втори гол. Хубавото е, че домакините почти не създадоха положения пред нашата врата.
Не знам какво е състоянието ми, ще мина прегледи след завръщането в България.
Не очаквах толкова груба игра от Жалгирис, много здраво влизаха.
Щастливи сме от добрия резултат и сме наясно, че и в реванша трябва пак да търсим победата.
Ще бъдем агресивен домакин, както днес го направи съперникът", заяви Вутов.
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
- Над 70 хиляди зрители изгледаха нулевото равенство между Белгия и Иран
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- Мориясу след 4:0 над Тунис: Играхме агресивно и показахме максимума от възможностите си
- Селекционерът на Иран: Трябваха ни 24 часа преди мача с Белгия, а получихме само 16
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Берое започва подготовка с нов треньор и обявена програма
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски