Пашев: Дай Боже, първата ни победа да е точно срещу Арда
Легендата на Ботев Пд Атанас Пашев коментира пред "Мач Телеграф“ очакванията си за срещата на "канарчетата“ днес с Арда. Той е на мнение, че след един успех за "жълто-черните“ нещата ще се подобрят и отборът постепенно напипва ритъма.
"Няма да е лек мач, но вярвам, че ще успеем да победим. Малко не ни достигна във Варна да вземем нещо. Отборът започна да напипва ритъма. Напипат ли го момчетата, ще е много добре. Колкото по-скоро, толкова по-добре. Дай Боже, първата ни победа да е точно срещу Арда. Имаме добър отбор и треньор. Ще се получат нещата. Арда онзи ден игра тежък мач във Финландия. Може да има умора в техните редици. Ако това се случи, е добре дошло за нас.
Мисля, че на Ботев Пд му трябва една добра победа и всичко ще потръгне. Това ще ги вдигне тези играчи. Имаме много опит в редиците си и това е радващо. Това е голям плюс за нас. Ето, че Николай Киров продължава усилена работа по селекцията. Той търси нон стоп решение на всичко. В движение работят момчетата, защото закъсняха с подготовката и изостават. Доста се закъсня, но вярвам, че ще се подреди всичко. Арда не е толкова страшен опонент и можем да ги победим. В крайна сметка ние сме отборът с повече традиции. Да, Арда имат добри играчи в редиците си. Не бива да ги подценяваме, защото са силен отбор. Не бива да се допускат грешки и трябва да са концентрирани играчите. Трябва да използват слабостите на противника и ще вземем трите точки“, заяви Пашев.
- Ботев Враца шокира Ботев Пловдив на „Колежа“ – 3:1 за врачани
- Балтанов призова феновете на Ботев Пловдив: Нека бъдем едно цяло срещу Ботев Враца
- ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив не се победиха в Бистрица
- Ботев Пловдив пусна билетите за мача с Ботев Враца на „Колежа“
- Ботев Пловдив победи Септември и се приближи до първата осмица
- Георги Георгиев – Гецата: Балтанов трябва да получи шанс
- Монтана и Ботев Пловдив не си вкараха
- Ботев Пловдив привлече доказан специалист в академията си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]