Наставникът на Добруджа: Допускаме грешки на растежа
Старши - треньорът на Добруджа Атанас Атанасов заяви след загубата с 1:2 от Лудогорец, че радващото е, че неговите футболисти са се противопоставили на разградчани.
"Радващо е, че ние се противопоставихме на добрия отбор на Лудогорец по един добър мач. Това, което бяхме замислили като стратегия се получи“, коментира Атанасов.
"Ние допускаме грешки, които са грешки на растежа. Ние сега изграждаме стила си и самочувствието на тези играчи“, добави той.
"Само така тези футболисти могат да постигат успехи и да вървят нагоре.“
"Лудогорец е класен отбор с класни изпълнители и в отделни моменти ни надиграваха.
На нас отвсякъде ни трябват точки“, допълни наставникът на Добруджа.
"С недоглеждане загубихме мача. Ползите са огромни. Няма отбор, който да не може да бъде надигран и на който да не може да се противопоставим.“
"Разликата не е чак толкова голяма в България, според мен.“
"Не знам кога ще се върнем в Добрич. Във Варна имахме 3000 човека. Представете си колко човека ще има в Добрич. Има еуфория в Добрич. Компромиси във времето са правени много. От това печели само футболът“, каза още Атанас Атанасов.
- Станич преминава в Олимпиакос през следващата седмица
- Лудогорец разби Етър с 11 гола в зрелищна контрола
- Новите екипи на Лудогорец с вдъхновение от древен Абритус
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]