Играч на Левски се оплака, че е станал жертва на расизъм
Нападателят на Левски - Мустафа Сангаре, качи видео в профила си в Instagram, за да покаже, че е бил обиждан на расистка основа от феновете на Апоел Беер Шева.
Сангаре имаше ключова роля в реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа, след като вкара изравнителното попадение в продълженията, а след това отбеляза и дузпата, която осигури на "сините" сблъсък с Брага.
"Маймунски звуци. По време на мача от Лига Европа срещу Апоел Беер Шева. През 2025 година. Същото старо поведение. И после говорим за напредък? Това е футболът за някои хора. Не на расизма", пише Сангаре.
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски
- Треньорска рокада бави трансфер на Левски
174