Възпитаник на Локо Пловдив подписа първи професионален договор
Локомотив Пловдив подписа договор с Пламен Петров. Левият краен защитник е поредното ново попълнение за това лято. Той е с контракт за две години.
Пламен Петров e роден на 05.06.2005 година. Тренира от дете в школата на ПФК Локомотив Пловдив, а в последните сезони се състезава за дублиращия тим на "черно-белите". Има и един мач за представителния тим на "черно-белите" - срещу Добруджа в 1/16-финалите за Купата на България през сезон 2023/2024.
"ПФК Локомотив Пловдив желае успех на Пламен Петров с екипа на "черно-белите“!", съобщава пресслужбата на пловдивчани.
- Ботев и Локо не се победиха в зрелищно пловдивско дерби
- Капитанът на Локо Пловдив поднови тренировки точно преди дербито с Ботев
- Неделев с призив към феновете преди дербито на Пловдив
- Нов шеф в Локо Пловдив дава яснота за отбора
- Душан Косич: Сладка победа, но не играхме добре
- Генчев: Недопустимо поведение и липса на футболна интелигентност
- Локомотив Пловдив надви Локомотив София с минималното 1:0
- Пуснаха билетите за дербито на Пловдив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]