Монтана се подсили с вратар от Кабо Верде
Отборът на Монтана се подсили с вратар от Кабо Верде. Марсио Роса е на 28 години, национал е на своята родина, притежава и португалски паспорт, а договорът е за две години.
През изминалия сесон Роса носеше екипа на Хебър (Пазарджик), а на стадион "Огоста“ ще се бори за титулярното място под рамката с Васил Симеонов и Юлиян Весков. Очаква се Марсио Роса да направи неофициален дебют за новия си отбор в контролната среща със Спартак (Плевен) в петък.
Привлеченият преди него от словенския Мура Марио Мустапич пък разтрогна договора си с Монтана. Заради семейни проблеми 25-годишният хърватин се прибра в родината си.
- Босът на Ботев Пловдив: Целта ни бе да не изпаднем
- На “Герена” чакат двама капитани следващата седмица
- Наско Сираков преговаря за продажба на Левски
- Добри новини в лагера на Левски
- Агент: Цената на Майкон расте!
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Цунами към феновете на Левски: Искам да празнувате титлата в края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]