Келиан ван дер Каап: Сигурен съм, че ще се върна, може и да не е като играч
Келиан ван дер Каап даде кратко интервю преди заминаването си за Катар за трансфера от Левски в тамошния Ал Сайлия.
Нидерландският бранител заяви, че оставя много топли моменти в България, и някой ден със сигурност би се върнал - дали като зрител или футболист.
"Имам много емоции, смесени емоции. Радвам се, че правя стъпка напред от една страна. От друга, една голяма глава от кариерата ми свърши", каза Ван дер Каап от летище "Васил Левски" в София.
"Имам много и много топли момент тук. Израснах като човек и футболист. Създадох много приятели и много контакти", продължи защитникът.
"Спечелването на Купата", отговори Ван дер Каап на въпрос за най-запомнящия се негов момент в Левски.
Бранителят заяви и кой му е най-близък: "Илиян Стефанов, който ме докара. Ще ми липсват всички, които бяха тук, когато дойдох. Тези, с които прекарах и играх най-много време".
"Сигурен съм, не знам дали като играч, но съм сигурен, че ще дойда пак, не съм толкова далеч", заяви с усмивка нидерландецът на изпроводяк.
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
- Веласкес: Само няколко неточности, на които трябва да обърнем внимание
- Левски без победа и в третата си контрола
- Левски си спомниха за европейския шампион Топето