Берое ще бъде подсилен от двама испанци
Берое ще бъде подсилен от двама испански футболисти в следващите часове, съобщава "Тема Спорт“. Към отбора ще се присъедини испански нападател от иберийската страна, както и негов съотборник. Те ще преминат кратък пробен период преди треньорът Пламен Липенски да реши дали да им предложи договори.
В същото време предвидената за събота контролна среща между Берое и Крумовград няма да се състои по молба на тима от Втора лига. Това съобщиха официално от старозагорския клуб. Поради тази причина заралии ще направят учебна игра. В 9:30 часа на стадион "Трейс Арена“ те ще срещнат юношеската формация до 19 година.
Следващата проверка за Берое ще бъде срещу вицешампиона Левски в София на 3 юли. Това ще е и последната контрола на сините преди двубоите с израелския Апоел Беер Шева в първия квалификационен кръг на турнира Лига Европа.
- Испания - Саудитска Арабия: "Ла Роха" търси първа победа на Мондиал 2026
- Нагелсман: Всеки в отбора почувства своята значимост при победата над Кот д'Ивоар
- Джулиани: САЩ искат да организират невероятно и безопасно Световно първенство
- Левски е близо до привличането на Феликс Ебоа Ебоа – конкуренция с Нефтчи за защитника на Арда
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Напрежение около Левски заради претенция на Васил Божков
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]