Лудогорец се интересува от треньор на Олимпия
Лудогорец проявява сериозен интерес към треньора на словенския Олимпия Любляна Виктор Санчес, твърди местното издание Nogomania. "Орлите" спечелиха требъл под ръководството на настоящия си наставник Игор Йовичевич, но спортният директор Георги Караманджуков наскоро разкритикува играта на отбора, отбелязва словенската медия.
49-годишният Санчес направи Олимпия шампион, но не е доволен от заплатата си. Той иска да получава колкото своя испански сънародник в Целие Алберт Риера. От Олимпия засега не са съгласни с финансовите претенции на своя наставник и търсят нов такъв. Самият Виктор Санчес е на почивка в Италия, докато чака развитие по темата.
В треньорската си кариера Виктор Санчес е бил начело на Олимпиакос, Депортиво Ла Коруня, Бетис, Малага, Картахена и Олимпия.
- Чочев е номер едно при футболистите, Веласкес е най-добър при треньорите
- Съдийската комисия наказа арбитрите след Лудогорец – ЦСКА
- Чочев след победата над ЦСКА: Радост с горчив привкус и фокус върху баража
- Евтимов за скандалната ситуация в Разград: Вие се гаврите с хората
- Лудогорец победи ЦСКА с 1:0 в напрегнат мач, „червените“ изпуснаха множество шансове
- ЦСКА няма да си даде много зор срещу Лудогорец
- Гол срещу Лудогорец бе избран за най-красивия в Лига Европа (видео)
- Играч на Лудогорец е в трансферния списък на Цървена звезда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]